KÜPEŞTE SİSTEMLERİ
CAM
KÜPEŞTE
KARE
KÜPEŞTE
YUVARLAK
KÜPEŞTE

Sanayi üretiminde kullanılan birçok alüminyum profili üretiyoruz. Artık Endüstrinin vazgeçilmez bir unsurudur alüminyum. Yelpazesi çok geniş, ihtiyaçları da çok farklı olan bu alanda da firmamız kendinden beklentileri karşılamaktadır. Hem ekstrüzyon tesisi, hem yüzey işlemleri (eloksal ve elektrostatik tozboya) tesisi, hem mekanik işlem tesisi, ile tam da sanayii üretiminin aradığı bir partnerdir. Altyapısını da bu isteklere uygun şekillendirip, birçok alanda üretim yapabilme kabiliyetini geliştirmiştir.

Üretiminin büyük bir kısmını endüstriyel profillere ayıran firmamız, bu alanda yatırımlarını da, hız kesmeden yapmaktadır. Firmamız yurtiçinde birçok firmaya, Avrupanın birçok ülkesine ve Amerikanın bazı eyaletlerine, endüstriyel ürünlerin üretimini yapmaktadır.

ALCAS Alüminyum, üretiminden sevkiyatına kadar, kalite standartlarını uluslararası belgelerle ispatlamıştır. “ISO 9001” , “CE” , “EN 15088 “, ” CE2195″ , “IATF 16949” , “ISO 14001” , “ISO 45001” , “Qualanod” , “Qualicoat” gibi uluslararası birçok belgeyi almıştır. Bunun yanında, yurtiçinde kalite standartlarını belgeleyen  “TSE” nin, alüminyum profil üretimi standartlarına uyarak, kalitesini bu kuruluşumuza da onaylatmıştır.

KÜPEŞTE SİSTEMLERİ