Alcas’ın taşıyıcı sistemleri ile seri ve hatasız bir montaj yapmak mümkün. Taşıyıcı sistemler kurulduktan sonra Güneş enerji panellerini monte etmek son derece kolaylaşıyor.

Güneş enerji yatırımları tarlalarda ve bina çatılarında montaj yapılmasından dolayı bu yatırımlarda kullanılacak montaj ürünlerinde iklim geçişlerine dayanıklı ürünler seçilmelidir. Yapılan yatırımı ayakta tutacak olan sağlam bir konstrüksiyondur çünkü. Yazın sıcağa, kışın soğuğa ve kar yüküne dayanan, fırtınalara dirençli, korozyona uğramayan paslanmayan tek ürün ise alüminyumdur.

Alcas güneş enerji profil  sistemleri sayesinde  güneş enerji yatırımlarında imalat ve montaj son derece kolaylaştırmaktadır. Bu sistem taşıyıcıları tarla ortamında imalat yapılacağı için basit dokunuşlarla mükemmel bir taşıma sistemi meydana getirilmesi hedeflendi..

Alcas’ın taşıyıcı sistemleri ile seri ve hatasız bir montaj yapmak mümkün. Taşıyıcı sistemler kurulduktan sonra Güneş enerji panellerini monte etmek son derece kolaylaşıyor. Alüminyum taşıyıcılar sayesinde Güneş Enerji Sistemi (GES) onlarca yıl boyunca hiç bir bakım gerektirmeden hizmet vermeye devam etmektedir.

GÜNEŞ ENERJİ TAŞIYICI PROFİLLERİ