SOĞUK CEPHE SİSTEMLERİ
MENFEZ
SİSTEMLERİ
MODÜLER
LEVHA SİSTEMİ
KOMPOZİT
PANEL SİSTEMİ
KOMPAKT
LAMİNANT
TERRA COTTA
SİSTEMLERİ
SERAMİK
CEPHE SİSTEMİ

ALCOTTA

ALCOTTA sistemi firmamızın faydalı model patenti ve endustiriyel tasarım patenti ile pişirilmiş kil kaplama sistemlerine yani Terra Cotta’ya alternatif bir ürünüdür.  ALCOTTA’nın alüminyum olması hem kolay işlenmesine hemde farklı detayların yapılmasına imkan sunmaktadır. Bu özelliği ile Terra Cottta kaplama sistemlerinden daha üstündür.

ALCOTTA nın 150, 200 , 250 mm levha kaplama sistemi ile derzli veya sıfır derz olarak farklı detay çözümleri sunmaktadır, iç ve dış köşe dönüş profilleri, ara değerli açılara uyum sağlanması nedeni ile uygulanacak yüzeyde detay ve montaj kolaylığı sağlamaktadır. Terra Cotta’nın bir binaya yükü 43 kg/m2 dir. ALCOTTA’ da ise bu sadece 7.6 kg/m2 dir.Yani ALCOTTA yaklaşık 6 kat daha hafif bir üründür.

MENFEZ

Alcas bir kaplama malzemesi olan ve hava geçirgenliği olan menfez sistemini tasarlayıp çeşitli genişliklerde üretmiştir. Kullanım amacı çok çeşitli olan menfezler, statik ve hava geçirgenliğine göre mekanikçilere de hitap etmektedir. Kolay montajı ile ön plandadır.

ALT TAŞIYICILAR

Firmamız soğuk cephe olarak tarif edilen,giydirme cephe sistemlerinin montajında kullanılacak olan alt taşıyıcı profillerini geliştirmiştir. Uygulayıcılar için hızlı ve pratik montajı ile projelerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Alt konstüksiyon olarak üretilen profillerimiz çeşitli kalınlıklarda uygulanan bu taşlara uygun tasarlanmıştır. Ayrıca bu sistemlerin alüminyum ankrajlarını da firmamız üretmekte, ister profil, isterseniz hazır ankraj olarak sunmaktadır.

SOĞUK CEPHE SİSTEMLERİ