CEPHE SİSTEMLERİ
AF50 C
KAPAKLI CEPHE
AF50 E
STRÜKTÜREL CAM CEPHE
AF50 T
YALITIMLI KAPAKLI CEPHE
AF50 S
STRÜKTÜREL CAM CEPHE
AF50 R
STRÜKTÜREL CAM CEPHE
AF50 H
YÜKSEK YALITIMLI CEPHE
AF50 WIN
STRÜKTÜREL SİLİKON PENCERE
AF60 T
YALITIMLI KAPAKLI CEPHE
AF68
ÇELİK TAKVİYELİ CEPHE
AF68 SKY
ÇATI IŞIKLIK

Cephe Giydirme Sistemlerimiz, ihtiyaçların şekillendirip çeşitlendirdiği bir yapıdadır. Çözümlerimiz tecrübe ve isteklerin biraraya gelmesi ile oluşmuştur. Rekabetin arttığı bir dönemde her türlü cephe uygulamasının altyapısını, statik yapısına bakarak ürünlerimizden çözmek mümkündür.

Sistemlerimiz yapısına göre de isim almıştır. AF50 C – AF50 E – AF50 T – AF50 S – AF50 R – AF50 H – AF50 WİN – AF68 – AF68 SKY sistemlerimiz hem cephe, hem pencere, hem de skylight sistemleri olarak hizmet vermektedir.

AF50 C  Sistemleri kapaklı bir cephedir.

AF50 T sistemimizin ise ısı yalıtım değerini yüksek tutacak bir yapısı vardır.  Bu sayede yüksek ısıyalıtım değerini taşıyan bir kapaklı cephedir. Enerji tasarrufu sağlar ve farkını kısa zamanda gösterir. Kapaklı Cephe serilerimiz istenirse düşey/yatay da kapak,  diğer kısmı silikon cephe(yarı silikon sistem) olarak da kullanılabilir.

AF50 E Sistemimiz içten panel kullanmadan yapılan bir sistemimizdir. Isıcam arasına konulan bir çıta profili ile taşıyıcılara klipsle tutturulur. Derz araları ise uygun silikon ile doldurulur. Hızlı uygulanan, ekonomik olan bir sistemimizdir.

AF50 S ve AF50 H  sistemimizde panel profilleri  taşıyıcı profillere geçme aparatları ile tutturulur. Bu deprem ve olası bina hareketlerinde cephenin haraket kabiliyetini artırır. Daha aza hasar veya hasarsızlıkla durumu geçiştirir. Oval görünümlü,düz veya ısıyalıtımlı olarak cam panelleri çok çeşitlidir. Derzler arasında EPDM fitil bulunmaktadır.

AF50 R sistemimizde cam panel profilleri klipslerle vidalanır. Düz panel profili kullanılır. Derz arasına EPDM fitil uygulanır.

AF50 WİN serimiz ise bir innovasyon ile ihtiyaca uygun tasarlanmış ve uygulanmıştır. Dıştan profil görmek istenmeyen pencerelerde rahatlıkla uygulanır. Körkasaya monte edilir. Ek maliyetler çıkarmadan, mevcut yapıya uygulanmış olur. Cephe giydirmenin tüm avantajlarını üstünde taşır.

AF68 Sistemimiz kapaklı bir sistemimizdir. Yüksek açıklıkları geçmek için tasarlanmıştır. Çelik konstüksüyon üzerine geçirilen profiller uygun statik hesaba uymamızı sağlar.  Genişliği 68 mm dir.  Yüksek açıklık isteyen, havaalanları, showroom, otel lobileri vb. mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

AF68 SKY Sistemimiz AF68 in profillerine ek olarak skylight için çift kondens kanalı olan bir sistemimizdir.Çelik konstüksüyon üzerine monte edilir. Esnek montaj uygulaması sağlar. Kendine özgü kanat sistemi ile manuel vaya elektrikli mekanizma ile havalandırmayı sağlar.

Tüm sistemlerimiz;çok çeşitli  genişliklerde ve kalınlıkarda yatay ve dikey profillere sahiptir. Yarım panel profilleri hem dilatasyon hem de açılı dönüşler için tasarlanmıştır. Dışa açılan gizli kanat takılabilir ama istenirse doğramadan normal içe açılır kanat yapılabilir. Tüm mimari görsel bir tercih olarak sistemlerimize badem kapak uygulanabilir. Tüm sistemlerimizin adaptör, bağlantı,ankraj,conta,klips,fitil,kanat makası,kol vb. malzemeleri birbirine uyumludur, stok ve zaman tasarrufu sağlar.