SÜRME SİSTEMLERİ
AKS 122
HEBESCHIEBE KALDIR/SÜR
AKS 129
HEBESCHIEBE KALDIR/SÜR

AS SERİSİ

ALCAS AS Serisi Sürme Sistemlerini; Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarı için dizayn etmiştir. Firmamız bu sürme serisini  AS82 – AS55 yalıtımlı ve AS50 yalıtımsız olarak iki farklı tipte sunmuştur. 2 ve 3 kanallı olarak dizayn edilen seri aynı anda 2, 3 ve 4 pencere olarak açılabilmektedir. Zarif hatlara sahip bu serilerimiz turistik ve lüks otellerde, villa, rezidans, lüks restorant ve cafelerde kullanım alanı bulmaktadır. Sürme serilerimiz hem yer kaybını engellemekte, hem de bulunduğu mekanın değerini artıran bir estetik ortaya koymaktadır.

AS serisinde kullanılan tüm aksesuarlar özenle üretilmektedir. Rulman tekerlekler yapılan testler neticesinde binlerce açılıp kapanmada deforme olmayacak paslanmaz çelikten üretilmektedir. Yine ray profilleri de rulmanların rahat çalışması için paslanmaz sacdan üretilmektedir. AS serisi kendi segmentinde Türkiye’nin en geniş profil seçeneğine ve aksesuarlarına sahip bir seridir.

AKS SERİSİ

ALCAS AKS serisini, AKS122 ve AKS129 olarak tasarlamıştır. Bu iki sürme sistemimiz, lüks,kaliteli konut ve otel sektöründeki talepler doğrultusunda tasarlanmıştır. Su, ısı ve ses yalıtımını maksimum düzeye çıkartan ekonomik ve estetik dizayna sahiptir. Standart aksesuarlardan başka, Kaldır-Sür aksesuarları da rahatlıkla uygulanabilmektedir. AKS Serilerimiz, kanat profillerinin etrafına özel EPDM fitil tasarlanarak mevcut sürmelerdeki  yalıtım sorunlarını ortadan kaldırmış, su, ısı ve ses yalıtımını üst düzeye çıkartmıştır.

AKS Serilerimiz; 150 ve 200 kg yük taşıma kapasitesine sahip aksesuarları sayesinde ekonomikliği ön planda tutmuştur. Sistemlerimiz 1.5 ile 2 mm et kalınlığında üretilmektedir. Yüksek Jx ve Jy değerleri ile büyük açıklıkları sorunsuz kapatabilmektedir. Bu sayede mekanlarda ferah alanlar oluşturup rahat bir yaşam alanı sunmaktadır.