null

Eloksal Hattı

7.60 m’ye kadar Üretim

25 µm’a kadar Eloksal

6 Çeşit Ana Renk

Eloksal tesisimiz yıllık 11.000 ton profili eloksal yapma kapasitesine sahiptir. Eloksal banyolarımızın boyu 8 mt olup, net 7.6 mt uzunluğa kadar olan profillere eloksal yapılabilmektedir.Tesisimizde standart 12 mikron kaplamanın yanı sıra isteğe bağlı özel olarak 5 mikrondan,20 mikrona kadar eloksal işlemi yapılabilmektedir.

Ülkemizdeki en ileri teknoloji ile kurulmuş olan eloksal tesisimizde polisajlı parlak profiller, satineli mat profiller ile gümüş, sarı, bronz, siyah renkli profilleri aynı anda eloksal kaplayabilmek mümkündür.

null

Elektro Kimyasal Parlatma Hattı

4.5 m’ye kadar Üretim

Ayna Parlaklığı

Tüm Profillere Uygulanabilir.

Elektro-Kimyasal parlatma hattımız Eloksal hattımıza bağlı olarak çalışmakta olup, ayna parlaklığında , kusursuz kalitede üretim yapmaktadır. Banyo uzunluğu 5 mt. olması sebebiyle sektöründeki en uzun Elektro-Kimyasal banyoya sahip hattımız,ağırlıklı olarak duşakabin, otomotiv, mobilya, doğrama, kapı-pencere sektörüne üretim yapmaktadır.

Mekanik polisaj işlemine göre çok daha parlak profil yüzeyi elde etmeye imkan sağlayan Elektro-Kimyasal Parlatma, aynı zamanda mekanik polisajla parlatılamayan girintili bölgelerde de parlaklık sağlar.

QUALANOD
ELOKSAL RENKLERİ