OFİS BÖLME VE KAPI SİSTEMLERİ
OFİS BÖLME
SİSTEMİ
JALUZİLİ
BÖLME SİSTEMİ
AYARLI
KASA SİSTEMİ

Fonksiyonel, hertürlü şekle girebilen bir sistem. İnce detayları, ustaca çözülmüş…

Uygulama için sizleri bekliyor. Bölmelerimiz estetikliğinden de ödün vermiyor. İki cam arasına(motorlu veya manuel) ister jaluzi, isterseniz stor perdeler  koyabilirsiniz. İsterseniz cam folyolarla şekillendirebilirsiniz. Tamamını kapalı yapabilir, iki tarafında farklı malzeme kullanabilirsiniz.

Bizim sistemlerin kullanıldığı ofislerde dışarıda gezen kablolar göremezsiniz, hepsi kablo kanalımızda saklı. Düğmeler için de yer aramayın, onu da üzerine takabilirsiniz. Siz ne istiyorsanız, sistemimiz cevap verecektir.

Sistemimiz 3 mt yüksekliklerde takviyeye ihtiyaç duymaz. Yüksekliği 3 mt üzerinde olan bölmelerde takviye profil kullanmanızı öneririz.Sistemimiz buna da müsait.

Orijinal Kapıları son derece zarif…Kapı çeşitliliği çok. İsterseniz zarif alüminyum çerçeveli cam veya ahşap kapılar, isterseniz cam kapılar, isterseniz sadece ahşap kapılar uygulayabilirsiniz. Tümüne de standart kapı aksesuarlarını uygulayabilirsiniz.

Ayarlı kapı kasalarımız  Innowall sisteminin bir parçası. 12 cm’den 35 cm’e kadar kalınlıktaki duvarlara bu kapı kasasını uygulayabilirsiniz. Kapı kasalarımızdaki radüslü hatlar hem güvenliğinize katkı verir, hem de görselliği artırarak ofisinize renk katar.

OFİS BÖLMELERİ VE OFİS KAPILARI